Twoje zakupy
Twój koszyk jest pusty
  • Email: Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Album Mural Art Vol. 3

 Książka Mural Art Vol.3 - Murale na ogromnych powierzchniach publicznych na całym świecie nawiązuje w dawny sposób do pierwszych dwóch części udanej serii. Po raz kolejny czytelnik może odbyć optyczną podróż po kontynentach i uzyskać przegląd największych projektów ściennych na świecie. Poznaj ponad 120 artystów, załóg i organizacji międzynarodowej sceny wokół ich najlepszych fasad i ścian. Od Europy po Afrykę, od Ameryki po Azję i Oceanię prezentuje się 1000 ścian z technikami od graffiti i szablonu do trompe l'éil, pasującymi do gustu każdego.

 
Nacisk kładziony jest na coraz większe zaniki granic tradycyjnego malarstwa i sztuki ulicznej. Gdzie kończy się tradycyjne malowanie i gdzie zaczyna się sztuka ulicy? Staje się oczywiste, że granice coraz bardziej się zacierają, a dysocjacja każdego jest po prostu w zasięgu oglądania - lub w przypadku wątpliwości wewnątrz władz - dyskrecji. Tym razem także artyści domagają się od czytelnika osobistego wglądu w ich artystyczne tło i motywację do wprowadzania kolorów w naszym codziennym życiu.
 
Artyści tacy jak MODE 2, die FX CREW, 3 STEPS, ART FACADE, H02, HITOZUKI, SHOK-1, KACAO 77, VULCAN, 2501, SABER, CLYDE, TATS CRU, RON ENGLISH i wielu innych wskazują, że do świata sztuka między kolorami i kształtami, tylko niebo jest granicą!
 
Autor Kiriakos Iosifidis, organizator greckiego zespołu mural Carpe Diem zarządzał nim, nawet w ramach tej trzeciej edycji, aby autentycznie przedstawić wielkie nazwiska sceny malowania ścian.
 
Twarda oprawa, 272 stron, rozmiar: 30 cm x 21 cm, tekst: angielski.
  • Ilość:
  • Nowa cena : 110,00PLN 149,99PLN